Участь у міському багатожанровому проєкті «Пазли історії. МИКОЛАЇВ НЕЗЛАМНИЙ»

2024-03-29

/Files/images/Пазли.jpg

З метою патріотичного виховання молоді, виховання любові і дбайливого ставлення до рідного міста та залучення дітей до активної творчої та пізнавальної діяльності з 10 січня по 28 березня 2024 року у Миколаєві проходив багатожанровий проєкт «Пазли історії. МИКОЛАЇВ НЕЗЛАМНИЙ».

Учні Миколаївської гімназії №64 активно узяли участь у такому цікавому проєкті. Маємо наступні результати:

- МИКОЛАЇВ-ПОЕТИЧНА ФОРТЕЦЯ» - Яровенко Микола, 5-Б клас - диплом учасника, Явкун Анна, 5-А клас - диплом учасника, Ніколаєва Олександра, 8-А клас - ІІ місце.

- «МИКОЛАЇВСЬКА МОЗАЇКА» - Перун Артем, 2-А клас – диплом учасника; Кабанова Луїза, 3-А клас, диплом учасника.

- «АРТ-ХВИЛІ МИКОЛАЄВА» - Харічкова Марія, 1-А клас – диплом учасника, Куліковська Злата, 3-А клас, диплом учасника.

- «ЯКБИ Я БУВ МЕРОМ…» - Запорожець Нікіта, 7-А клас - диплом учасника, Сідоров Роман, 7-Б клас - диплом учасника.

- «СПАДЩИНА У ВОГНІ» - учні 9-Б класу Ярохіна Каріна, Риз’є Олексій, Фомін Мирослав, Дячок Олександра, керівники: Павлюк А.М., Венгер А.М. – ІІ місце.

Щиро вітаємо учнів нашої гімназії, які продемонстрували чудові результати. За високий рівень патріотичного виховання здобувачів освіти, підтримку молодіжних ініціатив та активну участь у міському багатожанровому проєкті «Пазли історії. МИКОЛАЇВ НЕЗЛАМНИЙ» Миколаївська гімназія № 64 отримала подяку.

Рябошапко Н.О., заступник директора з виховної роботи