Вітаємо переможців!

2024-03-01

/Files/images/vitaemo_peremozhciv.jpg

Олімпіада – це вид змагання, що стимулює потяг окремих учнів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до предмета, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою.

У листопаді 2023 року у закладі була сформована команда учасників ІІ (міського) етапу олімпіад з навчальних предметів: української мови та літератури, математики, історії, правознавства, біології, хімії, фізики, інформаційних технологій.

Відповідно до результатів ІІ етапу команда наших учнів посіла 12 місце із 64.

Це Барна Є. (українська мова та література – 3 місце, учитель Ганусовська С.В., історія – 3 місце , учитель Венгер А.М.), Сіденко В., (фізика – 1 місце), Лисишин О. (фізика – 3 місце, правознавство – 3 місце, учитель Венгер А.М.), Сіденко К. (біологія – 1 місце, учитель Гарагуля Д.В.), Рощупкіна Д. (математика – 3 місце, учитель Кожемякіна О.О.), Сіденко В. (математика – 2 місце, учитель Кожемякіна О.О.), Татаренко Є. (інформаційні технології – 3 місце, учитель Башмакова А.В.), Сіденко В. (хімія – 2 місце, учитель Бреус Н.Ф.).

За участю у ІІІ (обласному) етапі наші учні вибороли 2 призових місця. Сіденко К. – 1 місце з біології та Сіденко В. – 2 місце з фізики.

Щира подяка учням – переможцям за високу результативність та гідну презентацію нашого закладу. Дякуємо учителям за ефективну роботу зі здібними учнями, батькам – за створення умов щодо підготовки дітей до інтелектуальних змагань.

Павлюк А.М., директор