Друга зустріч за програмою міжнародного проєкту Twinschool, My hometown is a tourist town

2023-10-19

/Files/images/IMG-857971423dd3156b3bb2a604cc546785-V.jpg

Цього четверга, 19.10. 2023р., відбулася друга зустріч за програмою міжнародного проєкту Twinschool, My hometown is a tourist town.

Учні нашої гімназії підготували презентацію під назвою “Mykolaiv is a tourist city”, а литовські учні розповідали про визначні місця свого рідного міста Neringa, яке розташоване на березі Балтійського моря. Українські учні були вражені красою Балтійського краю. З’ясувалося, що у місті Neringa, як і в Миколаєві, є сонячний годинник. Але відкриттям стало побачити такі визначні місця як Witches hill, Smoked fish Restaurant “Tik pas Jona”, балтійські дюни, маяк та диковинний сосновий ліс.
Учитель - координатор від Миколаївської гімназії №64 Яценко Н.І.