Перша онлайн зустріч між освітніми закладами Литви

2023-10-12

/Files/images/IMG-df5321a17e34f0ef3b927d35fa5eb149-V.jpg

12.10 відбулася перша онлайн зустріч між освітніми закладами Литви (Neringos gimnazija) та України (Миколаївська гімназія №64) у рамках міжнародного проєкту Twinschool. Команда учнів 9-го класу у складі Фоміна М., Дячок О., Ярохіної К. та Козаченко Я. представляла нашу гімназію.

Миколаївські школярі підготували інформацію про Україну, її територію, національні символи, населення, географічні та культурні факти, яку представили у презентації. У свою чергу українські діти відкрили для себе нову Європейську країну. Ми дізналися, що в Литві найчистіша вода у Європі та це єдина країна, яка має свій офіційний аромат “The Scent of Lithuania”. Для нас було відкриттям, що наші народи мають багато спільних традицій. Наприклад, святкування свята Івана Купайла, (перестрибування через вогонь та пошук магічного цвіту папороті у Купайлівську ніч).

Учитель - координатор від Миколаївської гімназії №64 Яценко Н.І.