Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023

2023-02-15

/Files/images/collage.jpeg

До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня та у рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023 у Миколаївській гімназії № 64 завершився шкільний етап конкурсу «Охорона праці очима дітей» в дистанційному форматі. Його мета – привернути увагу до проблем у сфері охорони праці, а також популяризувати превентивні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. В конкурсі взяли участь учні 2-9 класів. Конкурсні роботи були виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у різноманітних сферах промисловості, сільському господарстві, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Дякуємо юним художникам за участь та бажаємо подальших творчих успіхів!

Давидова Т.Ю., інженер з ОП