З 11 квітня учні Миколаївської гімназії #64 долучилися до проєкту GoCamp "Creative Camp.Ми з України"

2022-04-18

Кожного дня учні зустрічаються онлайн з художниками з різних міст нашої країни. На воркшопах вони створювали планер-скетчбук, малювали Кота Інжира, вчилися створювати колажного персонажа, зображення із крапкою, робили копії малюнку, створювали витинанку, відвідали майстер клас із стилізації традиційних українських орнаментів , придумували власний логотип, малювали кавою. Окрім цього діти вчилися самореалізації, зокрема дізналися, що таке медитація разом з Lila Dlaboha - a poet and former media professional with more than 20 years' experience as a meditator. Дуже вдячна шкільному психологу Діланян-Перун Марії Арташівні за співпрацю над проєктом.

Чекаємо на нові сесії та дякуємо GoCamp за чудовий проєкт.

Відповідальна за організацію проєкту і комунікацію з командою GoCamp учитель англійської мови Яценко Н.І.