"GoCamp Online. AROUND THE WORLD 2021"

2021-09-22

З 20 вересня учні 7-9 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів №64 приєдналися до англомовного табору "GoCamp Online. AROUND THE WORLD 2021". Наша школа вже втретє бере участь у такому проєкті. Але цього- річний відрізняється від попередніх формою проведення. GoCamp 2021 - це англомовний табір After school в онлайн форматі! Наші учні вирушили в онлайн-подорож навколо світу, де на них чекатимуть надзвичайні пригоди, незабутні враження і знайомства з волонтерами з різних країн! Вони вже дізналися цікаві факти з історії Єгипту, Канади, Камбоджі, Німеччини. Познайомилися з особливостями кухні Сполучених Штатів Америки. У свою чергу кемпери виконували завдання та готували проекти, в яких представили цікаві факти з історії України та підготували свою книгу улюблених рецептів. І це все англійською мовою! Ну і, звичайно, не обійшлося без захоплюючого спілкування з волонтером з Кенії Collins Otiende.

Наступного тижня на нас чекають нові цікаві завдання та досвід спілкування з волонтерами з різних країн світу!

Good luck:)))

Учителі англійської мови Яценко Н.І., Шахова О.М., Єпіфанова К.Є., Мельнікова А.В.

/Files/images/gaiduk.jpg

/Files/images/gaiduk2.jpg