After school GoCamp у нашій школі!

2021-09-12

Ура!!!

Ми раді повідомити, що цього року наша школа пройшла відбір до After school GoCamp!

Учні 12-15 років запрошуються на борт "GoCamp Online. AROUND THE WORLD 2021" .

На школярів чекає 10 незабутніх днів позакласного онлайн-табору. Будемо спілкуватися з волонтерами з різних країн світу, грати в улюблені інтерактивні ігри та вікторини у Kahoot та інших за стосунках, а також весело та з користю проведемо вільний час, виконуючи креативні командні завдання.

· До 15 вересня ми збираємо команду з 5-15 учасників віком 12-15 років;

· З 15 по 18 вересня ми зустрічаємося на обов'язковому навчанні для вчителів.

· Ми будемо зустрічатися з запальними фасилітаторками та неймовірними волонтерами кожного дня (крім вихідних) з 20 ВЕРЕСНЯ по 1 ЖОВТНЯ.

Загальна тривалість активної участі під час програми: близько 2 годин на день + class visits (optional).

Проєкт GoCampпідтримується Міністерством освіти і науки України та Посольством США в Україні.

Відповідальна вчителька, яка буде координувати роботу учнів школи протягом усього періоду програми проекту Яценко Н.І.

Яценко Н.І., учитель англійської мови