Всесвітній день спонтанного прояву доброти

2021-02-18

Життя дано на добрі справи - говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта - є, принаймні, 17 лютого. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято - Всесвітній день спонтанного прояву доброти.

І наша школа також не забула про цей надзвичайний день і відмітила його декількома заходами. Для середньої школи було створено плакат, на якому діти писали свою думку що таке добро. Для всієї школи були розвішані об’яви з цукерками та побажаннями, які радували дітей та створювали гарний настрій. Для дітей молодшої школи було створено «Ромашку», на якій діти писали приклади добра та добрих справ, які вони робили чи хочуть зробити. У шкільний бібліотеці була створена виставка «Людським добром і добротою, хай зігріваються серця!», де діти могли подивитися та прочитати книги про добро та поділитися своїми враженнями про ці книги.

Сизова Н.В., соціальний педагог

/Files/images/ВДСД.jpg/Files/images/ВДСД2.jpg/Files/images/ВДСД1.jpg