Тебе я знов вітаю, о, місто, повне мрій!

2020-09-21

/Files/images/264n_5b891c2d26788_8htTTLT.thumb_main.jpg

Миколаїв - одне з найчарівніших міст України, а для його мешканців - найкраще і наймиліше. Воно народилося під щасливою зіркою, бо осяяне ім’ям та образом Святого Миколая Чудотворця.

Красиве і неповторне, древнє і сучасне, з дивною неперевершеною архітектурою, з чудовою аурою багатонаціональних культурних і духовних традицій, з шармом богемності і романтичності, місто приваблює своєю історією та сьогоденням.

Миколаїв - це місто, яке будували наші діди і прадіди. Це їхня і наша любов, їхня і наша мала батьківщина. Воно залишилось нам у спадок, тому наш обов’язок - турбуватись про нього. І ми пишаємося своїм чудовим, неповторним містом.

До дня рідного міста у школі працювали над проектом «Вітаємо, рідне місто Миколаїв».

Учні 1-2 класів малювали улюблені куточки рідного міста. Учні 3-4 класів підготували подарунки на День міста у вигляді поробок. Учні 5-8 класів досліджували 7 чудес Миколаєва:

5-А клас - Дитяче містечко «Казка»;

5-Б клас - Миколаївський зоопарк;

6-А клас - Миколаївські катакомби;

6-Б клас - Археологічна пам’ятка «Дикий сад»;

7-А клас - Миколаївська Астрономічна обсерваторія;

7-Б клас - Яхт-клуб;

8-А клас - Найстаріші навчальні заклади Миколаєва;

8-Б клас - Шуховська вежа.

Свої дослідження учні оформили у вигляді постерів, буклетів.

Учні 9-А та 9-Б класів створили буклети «Миколаїв мистецький».

Що значить для нас любити своє місто - а це значить вивчати його історію та сьогодення.