«Аліса в країні чудес»

2019-12-06

Більше ніж 150 років тому в британському видавництві «Макміллан» був надрукований перший тираж легендарної книги Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес». Ця казкова історія стала і є досі справжньою легендою, улюбленою книгою мільйонів читачів. Історія Аліси перекладена 150 мовами, 40 разів екранізувалася, тисячі разів театри всього світу представляли твір на сценах. А скільки ілюстрацій! Сам Далі зобразив 14 епізодів з книги. Продюсерський центр «Гастролі в Україні» запропонував учням уявити себе маленькими Далі і проілюструвати улюблені епізоди теж.
Учні школи взяли участь у конкурсі малюнків «Аліса в країні чудес». У І (шкільному) етапі взяли участь учні 1-А класу, 1-Б класу, 2-А класу, 2-Б класу,2-В класу, 3-А класу, 3-Б класу, 3-В класу, 4-А класу, 4-Б класу, 4-В класу, 5-А класу, 5-Б класу, 5-В класу, 6-А класу.
Найактивнішими були учні 2-А класу, класний керівник Джулай Н.В., 2-Б класу, класний керівник Андреєва Н.В., 3-А класу, класний керівник Войхевич В.В., 4-Б класу, класний керівник Іванова Н.В. Переможцями І (шкільного) етапу стали учні Швець Олександра, 2-А клас, Лопата Анастасія, 2-Б клас, Поліщук Аліса, 3-А клас, Яблокова Олександра, 5-А клас, Терновська Єва, 5-В клас. Для переможців - подарунки: білети на виставу «Аліса в країні чудес», яка відбудеться 08.12.2019р. в КХ «Юність».
Батьки і учні 5-В класу організували фотозону в зимовому саду школи. «Mad as hatter» (капелюшник), Чеширський кіт, охоронці-карти, маски, годинник, недофарбовані троянди… Усе це зробили батьки: Терновська О.Б., Резникова О.М., Риз’є О.М., Пучкова О.Ф., Кожухар С.С., Латіна Н.В., Карастан І.В., Микитюк О.В., Жанкова Н.В., Фоміна Т.П., Шилова О.О. Дякуємо Вам за вашу творчість, відповідальність і бажання робити життя дітей цікавішим і яскравішим.

К.Є.Єпіфанова, класний керівник 5-В класу

/Files/images/20191202_104758.jpg