"16 днів проти насильства"

2019-12-11

У рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильств» з 25.11.2019 по 10.12.2019 року у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №64 було проведено соціально-психологічною службою тренінг «Я проти булінгу» та анкетування «Життєві цінності школярів» у 7-9 класах. На тренінгу з учнями обговорювалося поняття соціального явища – «булінг» та його види і засоби уникнення. Розглядали ситуації, причини та наслідки булінгу. Під час групової діяльності створювали лозунг до соціальної реклами «Ми - проти булінгу». Основна задача учнів в розробці лозунгу: показати, що булінг – це негативне явище, якого вони не допустять у своєму класі та школі і з яким вони будуть допомагати боротися іншим, та підтримувати жертв цього явища. Також було проведено анкетування, на скільки діти ознайомилися з цим явищем і як потрібно реагувати на булінг.

М.А.Діланян-Перун, практичний психолог, Н.В.Сизова, соціальний педагог

/Files/images/23480.png