Працюємо по-новому

2019-11-29

28.11.2019 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшли загальношкільні батьківські збори на тему «Адаптація учнів 5-х класів». Перед зборами у батьків була можливість поспілкуватися особисто з учителями-предметниками. Індивідуальні зустрічі вчителя з батьками – це можливість відвертої розмови, що у свою чергу, на нашу думку, вплине на подальший розвиток і успіх дитини. Потім відбулася консультація зі шкільним психологом, де заздалегідь для батьків були підготовлені результати психологічних діагностик учнів. Практичний психолог ознайомила батьків із загальними результатами по класах. Також були надані рекомендації щодо підвищення самооцінки дітей та підвищення їх рівня мотивації до навчання. Заступник директора з виховної роботи Рябошапко Н. О. проінформувала присутніх про можливість харчування в їдальні.

Діланян-Перун М.А., практичний психолог