Початок шкільної традиції

2019-11-06

Шкільне життя – це незабутні роки, які залишають назавжди свій слід у серці кожного учня. Шкільне життя час, який ті, хто його пережив, згадують як один із найяскравіших періодів у своєму житті.
Чи часто ми замислюємось над тим, яке значення має для нас той куточок, де ми народилися і виросли, де ми навчаємось і працюємо?! Кожна свідома особистість намагається залишити хоч якийсь слід по собі для майбутніх поколінь.
6 листопада 2019 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №64 започатковано нову шкільну традицію: висадка дерев випускниками школи на подвір’ї закладу. Це відбулося завдяки ініціативі мера міста Миколаєва Олександра Федоровича Сенкевича. Адже посадка дерев – це синонім зародження життя.
За активною роботою випускників непомітно сплинув час та звичайні саджанці перетворилися на маленькі деревця з величезним покликанням - дарувати людям цілюще повітря, відпочинок та гарний настрій.
Хочемо, щоб усі бачили та відчували красу природи на подвір’ї рідної школи.
Щиро бажаємо випускникам, щоб все інше у житті їм вдавалося так же легко і з піднесеним настроєм.
Усе, що нас оточує має незабутню історію, тож творімо її разом!
Рябошапко Н.О., ЗДВР