День Цивільного захисту

2019-04-19

На виконання розпорядження Миколаївського міського голови від 20.02.2019 №44р «Про планування та реалізацію основних завдань і заходів цивільного захисту м. Миколаєва на 2019 рік» та з метою навчання учнів діям у НС, забезпеченню готовності сил ЦЗ до дій за призначенням, формуванню культури безпеки життєдіяльності учнів 19 квітня 2019 року в Миколаївській загальнооосвітній школі І-ІІ ступенів № 64 проводився «День цивільного захисту», під час якого були відпрацьовані плани дій учасників освітнього процесу при оголошенні надзвичайної ситуації (ввідна «Пожежа»), проведені тренування дії учнів, постійного складу закладу за сигналом ЦЗ, проведено показове навчання «Долікарська допомога під час НС», виступ агітбригади «Сяйво». День цивільного захисту пройшов цікаво, креативно, пізнавально, корисно.

Петровська О.А., заступник директора з навчально-виховної роботи

/Files/images/день ЦЗ1.JPG

/Files/images/день ЦЗ.png