Народження Писанки

2016-04-29

/Files/images/P1010374.JPG

Виводять діти дивним писачком По білому яйці воскові взори…

Чудові майстер-класи, які проводяться з дітьми 3-А класу із залученням фахівців, - це традиція класу, це завжди свято. Напередодні великого свята Великодня на базі краєзнавчого музею кожна дитина класу мала можливість розписати один із найголовніших атрибутів Великодня.

Працівники музею радо зустріли гостей, провели екскурсію, розповіли історію виникнення писанки, про значення кольорів та орнаментів, а також про традиції розпису у різних регіонах України та ще багато чого цікаво.

А потім запропонували третьокласникам самостійно розписати чудові українські писанки, Учасники майстер-класу – діти, батьки, класний керівник отримали незабутні враження від того, як у їхніх руках звичайне яйце перетворювалося на елемент мистецтва. Усі охоче бралися за писачки, із захопленням наносили на яйце певні знаки-символи, обереги, у яких закодовували побажання щастя, добра для близьких та рідних людей, миру нашій державі.