День птахів

2015-04-07

/Files/images/День птахів.jpg

Чи задумувалися ми коли-небудь про життя птахів, про користь від них? Пташки живуть повсюдно: у місті, в селі. На планеті їх налічується 8600 видів, 360 з них – в Україні. Птахи – окраса нашого життя. Вони зачаровують своїм співом, поведінкою і надають природі неповторного колориту. Птахи працьовиті й чистоплотні. Вони – наші помічники, бо доглядають дерева і поїдають комах, роблять те, що людям не під силу. І тому 1 квітня відзначається Міжнародний день птахів. Наша школа також не залишилася байдужою і відзначила це свято. Учні 8-го класу підготували класну годину для 5-х класів «Бережемо птахів – плекаємо природу!». Метою заходу було поповнення знань учнів про роль птахів в природі і житті людини; представлення про природоохоронну діяльність;розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати бажання допомагати, ставитися до пернатих друзів бережливо; закладати основи екологічної свідомості і культури. Загалом, атмосфера на святі була веселою, учні дізналися багато нових фактів про птахів та взяли активну участь у різноманітних вікторинах.

Учитель біології Жук Ю.Л.