Хліб пахне «любов’ю трударів і радістю земною»

2013-11-15

/Files/images/хлебзавод.jpg

Нема у світі коштовнішого скарбу, ніж хліб. Справжню його ціну знають люди, на долю яких випав голод 1932-1933 рр.

Напередодні Дня пам'яті жертв голодомору в Україні, з метою виховання шанобливого ставлення до хліба, поваги до праці хліборобів для учнів 1-А класу була організована екскурсія на хлібзавод №1. Одразу біля пропускного пункту всі відчули духмяний запас свіжовипеченого хліба. Подорожуючи цехами, діти з великим задоволенням спостерігали за роботою пекарів і техніки. Побачили, як вимішується тісто і печуться різні хлібобулочні вироби. А якими смачними були булочки, якими наприкінці екскурсії пригощали дітей і батьків працівники заводу!

Тепер діти знають про подорож хліба до нашого столу, про робітників, які беруть участь у випічці вкрай необхідного всім продукту. І впевнені в тому, що хліб пахне «любов’ю трударів і радістю земною».

Класний керівник 1-А класу Войхевич В.В.