Волонтерська програма GoCamp

2022-07-21

Наша Миколаївська гімназія №64 з 2017 року бере участь у найбільшій волонтерській програмі в Східній Європі GoCamp, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Цього року ми брали участь в GoCamp:Conversatinal Club. З нами співпрацювала волонтерка з Німеччини Paula Tegeler.

На останній зустрічі ми вирішили продовжити спілкування та організувати проект з листування зі школярами з Німеччини. Дякуємо Paula Tegeler та її друзям, які знайшли для наших учнів друзів по листуванню з німецького міста Bonn, школи «Nonnenwerth». Завдяки цьому проекту 6 миколаївських школярів мають можливість спілкуватися англійською, познайомитися з німецькою культурою, життям німецьких підлітків.

Відповідальна за організацію проекту і комунікацію з командою GoCamp вчитель англійської мови Яценко Н.І.