ОНЛАЙН-ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «CREATIVE CAMP: МИ З УКРАЇНИ!»

2022-04-19

ГО GoGlobal запустила Всеукраїнську онлайн-програму «Creative Camp: ми з України!» для школярів.

З 11 квітня учні Миколаївської гімназії №64 долучилися до мовних таборів Speaking Club. Бажаючих виявилося навіть більше, ніж ми очікували.

У нас відкрилося два мовних клуба. Один для 3-4 класів та інший для 5-9 класів.

Уже сьогодні в понеділок 18 квітня наші дітлахи спілкувалися з волонтеркою з Австралії Baerble Paun. Діти обмінялися враженнями від зустрічі, розповіли про себе, своє захоплення. Ставили питання нашій гості.

Учні 5-9 класів зустрінуться зі своїм волонтером пізніше. З ними буде працювати також учитель англійської мови Єпіфанова К.Є.

Онлайн-табір працюватиме до 27 травня, участь можуть взяти школярі віком від 8 до 15 років у супроводі вчителя.

Це чудова нагода покращити свою англійську та побороти мовний бар’єр.

Відповідальна за організацію проєкту і комунікацію з командою GoCamp учитель англійської мови Яценко Н.І.