Переливи першого дзвоника

2013-09-01

/Files/images/Кульки з мріями.jpg

Перше вересня, День знань, є справжнім незабутнім святом для кожного жителя нашого невеликого мікрорайону. Ось і сьогодні на шкільне подвір’я завітали не лише учні й учителі, але й батьки, бабусі, дідусі.

Багато щирих побажань пролунало з вуст директора школи Павлюк А.М., вчителів, шановних гостей. Невеличкий концерт влаштували учасники співочого гуртка «Північні зірочки». Але найголовнішими героями цього свята стали , звичайно ж , першокласни, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Вся шкільна родина гучними оплесками вітала їх на святі. а малюки трохи схвильовані, але веселі, танцювали, читали вірші, танцювали.

Бажаємо усім школярам у цьому навчальному році підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Прес-центр 5-А класу

Класний керівник Гордієць І.А.