Година митця у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 64 «Пісня Кінбурнській косі»

2013-10-21

/Files/images/DSCN4841.JPG

Нещодавно в бібліотеці нашої школи відбулося свято зустрічі з художником, поетом Валентиною Зиряновою. 30 років минуло з того часу, як Валентина Зирянова написала «Пісню Кінбурнській косі».

Своїми спогадами про історію написання «Пісні» Валентина Анастасіївна поділилась з учнями школи. Окрім цікавої розповіді про себе, про свою творчість В. Зирянова ознайомила учнів з виставкою: картинами, вишитими рушниками та неповторними мініатюрами, написаними аквареллю на мушлях.

О море! О чудное море!

О берег с златою косой!

Кожна робота художниці написана з душею, любов’ю до рідного краю, до його історії.

Дякуємо Валентині Зиряновій за свято-виставку та бажаємо міцного здоров’я та нових творчих злетів та відкриттів.

Шкільний бібліотекар Петрова Л.М.