У МЕЖАХ ПРОЕКТУ МІН'ЮСТУ ""Я МАЮ ПРАВО!" РОЗПОЧАТО ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ #СТОПБУЛІНГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ

2019-02-27

Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки МФ «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.
З метою ознайомлення учнів що таке боулінг, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком боулінгу, ми запросили на класну годину головного спеціаліста відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Мурзу Юлію Вікторівну.
Спеціаліст ознайомила учнів з інформаційними матеріалами, розповіла про при види боулінгу та його наслідки. Учням було запропоновано розглянути різні життєві ситуації, пов’язані з булінгом, та знайти шляхи його подолання.
Виховання молодого покоління – це невід’ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу.

Класний керівник 6-Б класу Яценко Н.І.

/Files/images/111111.png