Участь у благодійній акції "Монетки діткам"

2019-02-15

Учні, учителі та батьки долучилися до акції «Монетки діткам», що присвячена Всесвітньому дню онкохворої дитини 15 лютого. Зібрали 3375 грн.
Ця акція не тільки нагадала про проблему дитячої онкології, але й показала школярам, що допомагати іншим – це просто і весело. До акції ми додали розважальний елемент: класи змагалися за найдовший ланцюг. Виграв 9 клас, який виклав у коридорі школи найдовший ланцюжок з монеток (54 метри). У акції взяла участь і родина учениці 9 класу Погонець Валерії. Вони принесли трьохлітрову банку монет.
А от найкращою виявилася коробочка з монетками 2-А класу. Декор їхньої скарбнички виявився найоригінальнішим.
15 лютого зібрані кошти перерахували на рахунок фонду «Таблеточки» в «Ощадбанку».

Директор А.М.Павлюк