Педагоги нашої школи відвідали Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна

2019-01-11

У рамках реалізації міського освітнього проекту «Школа-територія культурного життя» та з метою формування загальнокультурної компетентності педагоги нашої школи відвідали виставку у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна «Миколаївська палітра» (творчість миколаївських художників). Педагогів познайомили з творчістю художників М. Ряснянського, М. Бережного, А. Антонюка, Ю. Макушина; А. Завгороднього, О. Покосенка, Надії Мандрикової-Дончик. Інформація розширила і поглибила знання учителів про долі визначних людей, які зробили внесок у розвиток культури рідного міста, України.
А.М. Павлюк, директор

/Files/images/музей.jpg