Дива у МЗОШ №64

2018-12-07

Дива у МЗОШ №64

Для багатьох людей дуже важливо вірити в дива, бо це дарує надію. З вересня 2018 року до першокласників Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №64 надходять різне обладнання та дидактичні матеріали. які необхідні для повноцінного навчання школярів молодшого віку. Для роботи в класах уже отримали ноутбуки, демонстраційні матеріали для уроків математики, навчання грамоти, англійської мови, набір музичних інструментів, ляльковий театр з ширмою, мікроскопи, лупи, фліпчарт. Однак думки про чудеса не полишали ні вчителів, ні учнів, ні батьків. І у час довгоочікуваних зимових свят, що завжди асоціюються з казкою, знову приємні несподіванки: новенькі одномісні парти та ігрові набори LEGO. З упевненістю можемо сказати, що навчання наших першокласників цікаве і захоплююче. Отож творімо дива у професійній сфері разом!

Директор А.М. Павлюк