100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

2018-09-28

/Files/photogallery/сух.jpg

Сьогодні ми вшановуємо великого українця, видатного педагога і надзвичайно скромну людину Василя Олександровича Сухомлинського, який народився 28 вересня 1918 року. І йому сьогодні виповнилось би 100 років.

Усе життя Василь Сухомлинський присвятив дітям. Він був учителем та директором Павлиської школи. Учителем, мудре слово якого і сьогодні навчає дітей не тільки в Україні, а й у всьому світі. Василь Сухомлинський був не тільки великим педагогом, але й талановитим письменником. За життя Василь Сухомлинський написав багато наукових праць і статей, 1500 оповідань і казок для дітей.

У своїх творах письменник та учитель навчає дітей, що щастя можна здобути тільки тоді, коли прямуєш по життю дорогою віри, любові, духовності – дорогою добра.

Завідувач бібліотеки Петрова Л.М.