Екскурсія 2-Б класу до І хлібзаводу

2018-09-14

/Files/photogallery/5.jpg

Немає у світі коштовнішого скарбу, ніж свіжий духмяний хліб. Коли ми їмо хліб, то не замислюємося над тим, скільки людей працювало для того, щоб він з’явився у нас на столі.

Ближче ознайомитися з дуже корисною і важливою справою, випічкою хліба, мали можливість учні 2-Б класу.

Наші діти побачили, як закладаються інгредієнти, як величезні машини замішують тісто, як із нього формують батони і як випікають рум’яні булочки. Дітям показали унікальне обладнання, що дозволяє виготовити хліб без торкання людських рук. Вони дізналися все про роботу фахівців, які вкладають тепло душі та серця в улюблену роботу.

Ця незабутня екскурсія не тільки стала для дітей повчальною, але залишила в їх серцях любов до рідної землі та до її дарунків людям.

Адміністрація школи, класний керівник, батьки та учні 2-Б класу висловлюють подяку всім робітникам І хлібзаводу.

Качура М.В.