Методичний кластер

2018-08-22

/Files/photogallery/кластер.jpg

На базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 64 проведено методичний кластер «Реалізація особистісно орієнтованої технології «Я і світ навколо мене» (автор Якименко С.І.) та «Інтелект України» в освітній процес», який відбувся у рамках Ярмарку найуспішніших освітніх практик «Перехід до Нової української школи – ключове завдання сьогодення».

Учителями початкових класів Войхевич В.В., Мальковою О.А., Швець Н.О. були проведені практичні заняття. Войхевич В.В. поділилася досвідом організації навчально-виховної діяльності в класі «Інтелект», разом з учасниками кластеру створили лепбук. Малькова О.А. презентувала роботу щодо збереження здоров’я учнів за технологією «Кольоротерапія. Проведення кольорового тижня у початкових класах». Швець Н.О. провела ранкову зустріч і презентувала портфоліо учнів, які розкривають зміст особистісно-орієнтованої технології «Світ, в якому я живу» за авторською технологією С.І.Якименко.

Заняття були продумані, змістовні, цікаві.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Петровська О.А.