Відкрита класна година у 7 класі

2018-02-27

/Files/photogallery/1.jpg

26.02.18 у 7 класі, класний керівник Башмакова Антоніна Вікторівна, була проведена відкрита класна година в рамках калейдоскопу відкритих класних годин на тему: «Етикет у давнину і тепер».

Метою заходу було нагадати учням історію виникнення та основні правила суспільного етикету; сприяти розвитку у дітей ерудиції; виховувати в них прагнення до самовдосконалення й культуру спілкування.

Під час класної години учні познайомились з легендами про правила етикету, які розповіли: Петко О., Шахов В., Лебіга О., Воробйов В.. Працювали в групах, розглядаючи правила етикету: за столом, в громадських місцях, при зустрічі, піднесенні подарунків та правила джентельменів. В кінці була проведена вікторина за яку учні отримали солодкі подарунки.

Класний керівник, Башмакова А.В.