Фестиваль до Дня Європи в Україні «Пізнаймо Європу»

2017-05-22

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 64 у травні пройшов фестиваль, присвячений Дню Європи в Україні.

Основна мета цього фестивалю – сприяти формуванню принципів толерантності, рівності прав і плюралізму думок у дітей шляхом набуття досвіду життєдіяльності в умовах полікультурного середовища.

Кожний класний колектив вибрав собі країну Європи: Молдову, Іспанію, Францію, Ісландію, Фінляндію, Австрію, Грецію, Польщу, Чехію, Велику Британію, Туреччину, Італію, Германію, Білорусію, Швецію.

Фестиваль у школі проходив три дні. У перший день відбувалися презентації країн Європи, другий – познайомив зі стравами Європейських країн, тому і називався «Європейські смаколики», а третій – продемонстрував досягнення країн Європи у вокальному, хореографічному, музичному мистецтві.

Заступник директора з ВР, Рябошапко Н.О.