Інтегроване навчання в нашій школі

2018-02-23

/Files/photogallery/23.02.18.jpg

На базі ЗОШ № 64 Науково-методичним центром із метою ознайомлення директорів освітніх закладів із впровадженням інтегрованого навчання проведено Школу управлінської майстерності з теми «Інтегроване навчання в початкових класах - ефективний шлях оновлення змісту і методів навчання в сучасній школі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Засідання відкрила директор НМЦ Тарасова О.В., яка акцентувала увагу на актуальності даного питання, необхідності модернізації змісту початкової освіти.

Якименко С.І., професор, завідувач кафедри початкової освіти факультету дошкільної та початкової освіти МНУ імені В.О.Сухомлинського, Іванець Н.В., заступник декана факультету дошкільної та початкової освіти, Тарасюк А.М., викладач кафедри початкової освіти, представили авторську технологію.

Директором школи Павлюк А.М. презентовано управлінський аспект щодо організації інтегрованого навчання в 1 класі, який працює в експерименті з 2017/2018 н.р. Учителями початкових класів Швець Н.О., Мальковою О.А., учителем музичного мистецтва Давидовою Т.Ю. проведено майстер-клас (фрагмент інтегрованого дня).

Заступники директора Петровська О.А., Рябошапко Н.О. здійснили організаційно – підготовчу роботу, яка забезпечила високий рівень проведення Школи управлінської майстерності. Завідувач бібліотеки Петрова Л.М. підготувала виставку літератури по темі.

Присутніми відзначено позитивні напрацювання закладу щодо створення нового освітнього середовища, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з батьками щодо особливостей навчання за новим Державним стандартом та ретельність проведених моніторингових досліджень з проблеми адаптації дитини до школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Петровська О.А.