Фіналістка районного етапу обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

2018-02-01

01.02.2018р. міським Палацом творчості учнів був проведений районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань». Наш навчальний заклад представляли учениця 5-А класу Тимчук Олена та учениця 8 класу Білоконь Анастасія.

Анастасія обрала твір національно-патріотичного спрямування С.Черкасенка «Мати». А Олена розповідала дві поезії: вірш національно-патріотичного спрямування Катерини Борківської «Україна» та гумореску Павла Глазового «Хитра макітра».

Тимчук Олена посіла ІІІ місце у районному етапі обласного конкурсу читців-декламаторів, Білоконь Анастасія отримала подяку за участь.

Вітаємо, дівчата! Так тримати!

Учитель зарубіжної літератури Рябошапко Н.О.