Відкритий урок у 5-А класі на тему «Хобі, захоплення» (5 клас, за підручником А.Несвіт)

2017-12-07

/Files/photogallery/яценко.jpg

Мета уроку: Активізувати ЛО теми в мовленні учнів; вдосконалювати навички читання, говоріння, діалогічного та монологічного мовлення; відпрацьовувати утворення та вживання PresentPerfect; сприяти розвитку в учнів уміння ввічливо висловлювати власні думки, використовуючи для цього необхідний лексико-граматичний інвентар.

На уроці були застосовані новітні технології – компетентнісний комунікативно-діяльнісний, особистісно зорієнтований та інтегрований підходи. Урок супроводжувався комп’ютерною презентацією - переглядом відеоролика про захоплення вчителів. У кінці уроку учні захистили проект «Hobbies of our classmates». На уроці панувала атмосфера співробітництва.

Учитель англійської мови Яценко Н.І.