Святкування Нового року у 4-Б класі

2017-12-29

/Files/photogallery/MyCollages (1).png
Новий рік по скрипучій дорозі,
По снігах України іде,
Хай же кожен у новому році
Щастя й радість для себе знайде.

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.

Дружньо і весело пройшов святковий захід «Новорічна феєрія» у 4-Б класі. Він запам’ятався глядачам і учасникам яскравими виступами та чарівною атмосферою. Різні герої зустрілись у зимовій казці, співали, відгадували загадки.

Та чи може дітвора в Новий рік залишитися без подарунків? Для всіх було приємно отримати привітання та солодкі подарунки від Діда Мороза.Усі діти дістали свою частинку зимової казки. Ці враження залишаться у пам’яті школярів назавжди, адже для щастя багато не треба.

Андреєва Н.В., класний керівник