Методичне обєднання вчителів початкових класів

2018-01-12

/Files/photogallery/collage_photocat.jpg

12.01.2018 року відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів, на якому було розглянуто такі питання: Про роботу членів між засіданнями; Творчий портрет, вчителя, який атестується (презентації); Створення виховного простору для формування в учнів ціннісного ставлення до себе на уроках у початковій школі; Про дотримання єдиних вимог щодо організації навчально-виховної діяльності школярів.

Малькова Олена Анатоліївна, вчитель початкових класів, провела майстер-клас «Монотипія «Маки». Учителі відчули себе учнями, які на початку уроку були не впевнені в своїх силах, але за підтримки вчителя, віри в їх талант в учнів все вийшло пречудово.

Іванова Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів, провела з колегами тренінг «Чи знаєте ви себе?», який вони можуть використовувати на уроках для вивчення особистості учнів.

Секретар МО, Деркаченко Я.С.