Засідання МО учителів суспільно-гуманітарних предметів

2018-01-11

/Files/photogallery/MyCollages.png

Не вчи камінь котитися, просто

прийми перешкоду – і він сам покотися…

11.01.17 відбулося засідання МО учителів суспільно-гуманітарних предметів на тему «Створення виховного простору для формування в учнів ціннісного ставлення до себе на уроках суспільно-гуманітарних предметів». На засіданні розглядалися такі питання: «Повага до оточуючих починається з поваги до себе»; Про результативність роботи членів МО між засіданнями; Про обговорення календарно- тематичних планів на ІІ семестр; Про результати участі учнів у ІІ ( міському ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад; «Створення виховного простору для формування в учнів ціннісного ставлення до себе на уроках суспільно-гуманітарних предметів»; Творчий портрет учителя, який атестується; Огляд навчально-методичної, фахової літератури. Члени МО взяли активну участь в обговорені проблемного питання. Так практичний психолог Магомедова Д.М. надала поради щодо ставлення вчителів до учнів, керівник МО Боса І.В. ознайомила з основними вимогами до створення виховного простору і надала перелік форм роботи в початковій та основній школі. Учителі суспільно-гуманітарних предметів ділилися досвідом щодо формування в учнів ціннісного ставлення до себе. Зокрема Рябошапко Н.О., вчитель російської мови та зарубіжної літератури, провела практичне заняття «Твір за метафорою». Складається з 6-ти характеристик слова-теми, розташованих у певній послідовності:

1 рядок – колір

2 рядок – смак

3 рядок – запах

4 рядок – зовнішність

5 рядок – звук

6 рядок – якість переживання

Творчий портрет учителя представила Яценко Н. І., вчитель англійської мови, яка розповіла про актуальність своєї проблемної теми, наголосила на основних методах в своїй роботі і представила свою доповідь у вигляді електронної презентації.

Секретар МО Шахова О.М.