Поспішаймо творити добро!

2017-12-04

/Files/photogallery/й.jpg

Волонтерство - це розмір твоєї душі,

це відчуття, коли віддаєш щось своє,

власне і радий поділитися тим…

Вітаємо усіх учнів, учителів, батьків з Всесвітнім днем волонтерів! Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу. І ми є такими людьми, які допомагають тим, які потребують допомоги. Протягом 2017 року наша шкільна родина - учителі, учні, батьки, підтримали усі акції, які проводилися у місті:

· міська благодійна акція «Запали надію в серці»;

· обласна благодійна акція «Допомога одноліткам»(збір канцтоварів та речей для школярів із зони АТО);

· міська акція «Дари осені» (допомога вимушено переселеним особам);

· міська акція «Подаруй часточку доброти»;

· обласна акція «Теплі речі для солдата»;

· акція «Великодній кошик для солдата»;

· міська акція «Діти Миколаєва – дітям українського Донбасу» (збір макулатури на придбання комп’ютерного класу в зону АТО);

· міська акція «Милосердя» «Замість квітів допомога воїну»;

· акція «Подаруй свято»;

· благодійна акція «Сяйво доброти».

За активну життєву позицію, чуйність і розуміння наша шкільна родина стала лауреатом фестивалю волонтерів «Добрі серця» в номінації «Арт волонтер 2017»

Заступник директора з виховної роботи Рябошапко Н.О.