Єдиний урок до Дня Збройних Сил України

2017-12-06

/Files/images/111.jpg

6 грудня в 5-Б класі проходив Єдиний урок до Дня Збройних Сил України. Діти, зібравши прислів’я, визначили мету заходу, яка звучала так: Захист, служіння Батьківщині.

Під час уроку учні дізналися чому саме в цей день відзначається День Збройних Сил України, з яких військових родів складаються ЗСУ, розгадували загадки, розповідали про своїх рідних, які воювали під час II Світової війни.

На свято ми запросили військовослужбовця Мариніну Олену Леонідівну, яка подарувала на згадку прапор морської піхоти з побажаннями від військових та книги про цей рід війська. Учні почули дуже цікаву розповідь про традиції «морських котиків».

Також діти заспівали патріотичну пісню на слова Олександра Пономарьова «Ми ніколи не зречемося». Дівчата привітали хлопців віршами.

Класний керівник 5-Б класу Яценко Н.І.