Closing ceremony

2017-06-16

/Files/images/IMG_2867.jpg

На день закриття табору ми влаштували чудовий концерт. Команда «Smart angels» ставила казки «The Turnip» («Ріпка») та «The Three Pigs» («Три порося») та інсценували свою улюблену пісню з елементами танцю «Baby Shark». Загін “Explorers” показав свою постановку казки “The Princess and the Dragon” та веселу рухливу пісню-танок “I am happy”. Вихованці табору співали та танцювали. Наш гість з Ізраїлю був дуже вражений талантами наших школярів.

Концерт закінчився флешмобом. Учні отримали сертифікати учасника та смачні подаруночки.

На згадку про перебування в Миколаєві вихованці табору та адміністрація школи подарували волонтеру чашку з фотографіями вихованців табору та традиційний український рушник з логотипом нашої школи.