Picnic

2017-06-14

/Files/images/IMG_2779.jpg

Цей день був по - особливому наповнений чудовими моментами. До нас завітало Миколаївське телебачення, а також ми влаштували пікнік. Пікнік – чудовий захід для відпочинку. Команда «Smart angels» готували фруктове канапе, вони відчули себе справжніми поварами. Учні грали в ігри, співали пісні та танцювали.

Вихованці загону “Explorers” використовували свої знання і вміння з теми «Їжа», придбані в процесі навчання. Пізнавальне відео про приготування їжі, цікаві вправи та ігри («tongue twister», «magic pot», «kitchen equipments», «typical dish») сприяли прояву і розвиненню інтелектуальних вмінь, розширенню ерудиції. Діти активно розповідали про свої улюблені продукти, страви, а також самі вчилися готувати улюблену страву - сендвіч.

І найемоційніший етап міні-проекту дня - пікнік і рухливі ігри.