Ukrainian holidays and traditions

2017-06-12

/Files/images/IMG_2717.jpg

Саме цього дня до нас завітав волонтер з Ізраїлю. День розпочався з виконання гімнів України та Ізраїлю, а також учні вітали волонтера флешмобом та постером, який вони зробили самі для нього. Волонтер розповідав про свою країну, їхні звичаї та традиції. Учні задавали питання. Потім робота продовжилася в класних кімнатах. Команда «Smart angels» активно грала в ігри, вихованці співали пісні, танцювали, дивились відео, робили постери та орігамі.

Загін «Explores» був розподілений на 4 команди. В ігровій формі кожна команда розробляла свій проект свята: Новий рік, Різдво, День Святого Валентина та Великдень. Кожна команда створила і захистила свій проект. Учні, які захищали проект Різдво, продемонстрували фрагмент колядування. День видався цікавим і активним.