Geographic position of Ukraine and the United Kingdom of Great Britain

2017-06-07

/Files/images/IMG_2610.jpg

Табір розпочав свою роботу з лінійки, гімнів України та Сполученого Королівства Великобританії. Отримали заряд бадьорості під час виконання флешмобу. Після цього діти розійшлися по своїх загонах, де почалось активне спілкування. Учні загону “Explorers” перевірили свої знання на обізнаність щодо визначних місць України та Великобританії, переглянули відео про пам’ятки історії та відомі споруди у Києві та Лондоні. Після цього діти склали інтерактивні карти України та Сполученого Королівства Великобританії, розфарбували їх та склали невеличку інформацію про певні місця двох держав.

Ця інформація була оформлена у вигляді невеликих книжок та приклеєна на карти. Під час перерв діти активно рухались під song-game «Move and Freeze» та грали у веселу гру «Big Fat Ponny».

Другого дня вихованці загону “Smart angels” працювали в групах над оформленням постерів, розмальовували мапи країн, проводили активні ігри. Діти працювали із захопленням.

Яценко Н.І., начальник мовного табору