«Let’s bring English into the school»

2017-02-13

/Files/images/англ_мова.JPG

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 64 підведено підсумки Року англійської мови, який передбачавкомплекс заходів для активного вивчення учнями англійської мови. Усі заходи узагальнені у шкільному міні-проекті «Let’s bring English into the school».

Позакласний захід «English with fun» (для учнів 3-х класів) відвідали батьки, які побачили артистичні здібності та рівень володіння англійською мовою учнів під час декламування акровіршів та віршів англійською мовою. Усіх присутніх вразило костюмоване інсценування казки «A house in the wood».

Для учнів 1-х класів було організовано майстер-клас «Кольорові букви», а серед учнів 2-х, 3-х, 4-х класів проведено виставку-презентацію на найкращий постер «Love is…”, в якій учні проявили себе справжніми художниками. Під час інтелект-асорті діти старанно виконували завдання і за результатами команда 2-А класу посіла перше місце, 2-Б – друге, 2-В класу – третє місце.

Команди 5-х та 6-го класів перевіряли знання в інтелектуальній грі з англійської мови, а серед учнів 7-х та 8-го класів проведено гру «Що? Де? Коли?». Велику дослідницьку роботу провели учні 9 класу. 2016 рік у Миколаївській області оголошений роком краян-ювілярів, тому дев’ятикласники упродовж місяця вивчали й досліджували творчість письменників рідного краю. Особлива увага була приділена перекладу творів нашого талановитого земляка Бориса Мозолевського.

Напередодні Halloween (Дня всіх святих) у нашій школі пройшло свято. Учні початкової школи разом із вчителем виступили в ролі фантастичних персонажів: Гаррі Потера, Графа Дракули, Пірата та Відьм. Одягнені в карнавальні костюми та маючи з собою символ Halloween – гарбуз, вони ходили з класу до класу, «вимагаючи» солодощі. Не оминула ця участь і адміністрацію школи. Учні співали «This is my favourite pumpkin» та «Trick or treat». Під час заходу школярі показали прекрасне володіння англійською мовою та артистизм.

Рік англійської мови вкотре довів неймовірні здібності учнів, показав те, що сучасні школярі хочуть прямувати стежкою знань.

Боса І.В., Шахова О.М., Яценко Н.І. учителі англійської мови

Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 64