До Дня захисника України

2016-10-13

/Files/images/2.jpg

13 жовтня напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці учні 4-А класу радо зустрічали своїх друзів - бійців 501 батальйону морської піхоти. Власноруч дітьми були виготовлені символічні значки - обереги, написані листи і малюнки. Діти щиро вірять – їхні обереги вбережуть не одне життя, бо у свої роботи кожна дитина вкладала думки, тепло рук та сердець.

Порадували діти гостей своїм мистецтвом танцювати, співати пісні, декламувати вірші, у яких передали свої почуття поваги і любові до рідної країни, захисників нашої держави.
Наприкінці зустрічі бійцям була вручена освячена ікона Пресвятої Богородиці і кожна дитини передала свій оберіг гостям свята, які пообіцяли передати їх морським піхотинцям в зону АТО.

Класний керівник 4-А класу Войхевич В.В.