2016-09-23

/Files/images/2 А (19).jpg

Школа №64 – це наш маленький світ, у якому кожна мить – це пошук чогось нового, цікавого. Тут немає часу нудьгувати, сваритися і витрачати час на пусте. Увесь час треба квапитися, щоб дарувати оточуючим свою енергію, знання, уміння, поспішати дізнатися щось нове. 09.09.2016р. з метою активізації батьків і дітей до спільної діяльності (залучення батьків в активну діяльність по організації дитячого дозвілля) на спортивному майданчику ЗОШ №64 пройшли спортивно - розважальні ігри та естафети серед учнів 2-х класів та їх батьків.

На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. У цілому команди взяли участь у 5 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. Уболівальникам дуже сподобався конкурс, під час якого школярі співали пісні, використовуючи слова, що отримали на картках.

Щасти вам, мої маленькі спортсмени!

Резникова О.М., учитель фізичної кульутри