Нестандартний урок у 4-А класі

2016-09-09

/Files/images/P1010517.JPG

Нестандартний урок - екскурсія з природознавства «Досліджуємо Всесвіт» був проведений з учнями 4-А класу в Миколаївській астрономічній обсерваторії. Діти побачили, як виглядає обсерваторія та її прилади, почули від працівника обсерваторії Данила Володимировича багато цікавої інформації про історію обсерваторії, призначення приладів в її стінах і на території, а також про новинки астрономії.

Екскурсія була корисною і пізнавальною як для школярів, так і для батьків. Учні мали можливість розширити свій кругозір і поринути у світ зірок, закріпити теоретичні знання практично і наочно.

А головне те, що кожна дитина мала можливість отримати відповіді на запитання, подивитися в окуляри великого телескопу, відчути себе маленькими дослідниками.

Класний керівник Войхевич В.В.