Мови в нас різні – Україна одна!

2016-03-01

/Files/images/IMG_0305.jpg

Україна – багатонаціональна держава. Лише на території Миколаївської області мешкають представники 133 національностей, кожен з яких плекає свою мову, свою культуру і традиції. Але всі ми повинні пам’ятати, що живемо в одному домі під назвою Україна. Нас об’єднує одна мрія – щоб у нашому спільному домі завжди був мир і добробут, злагода і взаєморозуміння. А чи стане ця мрія дійсністю, залежить від кожного з нас.

Саме з таких слів розпочалося Свято рідної мови у Миколаївській загальноосвітній школі №64. На свято були запрошені представники болгарського культурно-освітнього товариства «Тырновка» та представники союзу вірменів України Миколаївської області. Приймали гостей учні 7-А класу. Учасники заходу мали змогу більше дізнатися про Болгарію та Вірменію, почути болгарську та вірменську мови. А головне зрозуміти: «Мови в нас різні – Україна одна!»

Гордієць І.А.,

класний керівник 7-А класу