Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

2015-10-30

/Files/images/71162890.jpg

Наша школа активно долучилася до участі у щорічному Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.

Було оформлено постійно діючі книжкові виставки та тематичні полички «Сторінки історії», «Державні символи України», «Без верби і калини нема України», «Вогнище родинне», «Тріумф народної мови», «Пізнаємо в подорожах рідний край», «Шануємо і любимо»; книжкову виставку до Дня захисника України «За нашу рідну Україну, що зберегли за всі віки, низький уклін і тричі «Слава!», українські захисники!»; спільно з бібліотекарем бібліотеки-філіалу № 16 у 7-А кл., учитель Гордієць І.А., проведено бібліотечний урок «Миколаївщина – козацький край»; також на допомогу учням у вивченні історії рідного краю оформлено буклет «Старов І.Є. Архітектор і містобудівник» та підготовлено рекомендаційні списки для учителів і батьків «Виховуємо громадянина України». Завідувач бібліотекою Петрова Л.М. створила буктрейлер на книгу Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі».

Слід зазначити, що всі заходи пройшли на достатньому рівні. Зміст, форми проведення їх відповідали рекомендаціям проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Прес-центр школи