Вітаємо переможців!

2016-01-29

/Files/images/win2rigion.jpg

Вітаємо!

Бібко Юлію, ученицю 6-Б класу з перемогою (І місце) у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, учитель української мови Гордієць І.А.

Манзарук Вікторію, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, учитель української мови Спринська В.М.

Сидорову Валентину, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїснької олімпіади з української мови та літератури, учитель української мови Спринська В.М.

Зосімову Вікторію, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської і студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, учитель української мови Спринська В.М.